ROZVÍJEJTE

POTENCIÁL

SVÝCH DĚTÍ

UNIKÁTNÍ MONTESSORI ONLINE KURZ

pro rodiče, prarodiče, hlídací tety a strýčky a jednoduše pro všechny, kteří hledají cestu, jak být těmi nejlepšími průvodci dětem ve svém okolí

0
%
kapacity lidského mozku se vyvíjí během prvních pěti let života...
0
let
prvních šest let života je tím nejdůležitějším obdobím, ve kterém se formuje osobnost dítěte, kterou si s sebou ponese až do dospělosti
0
x
mozek čtyřleťáka je dvakrát aktivnější, než mozek dospělého

 

Jak ale rozvíjet tento obrovský potenciál, které období předškolního věku skrývá?

Jak podpořit zvědavost a lásku k objevování života okolo nás? 

A jak můžeme i my, dospělí, růst společně s našimi dětmi? 

 

KAŽDÝ Z NÁS CHCE TO NEJLEPŠÍ PRO SVÉ DĚTI

Náš kurz vám v ucelené formě prostřednictvím video lekcí  představí základní koncepty Montessori pedagogiky, vysvětlí práci s pomůckami, které děti používají v Montessori třídách pro věk 3 až 6 let a zároveň vám dá inspiraci, jak si některé pomůcky vyrobit doma.

VÝHODY NAŠEHO ONLINE KURZU

 

Neomezený přístup

vám umožní učit se kdykoliv a kdekoliv a vrátit se v budoucnu k tomu, co si chcete připomenout

Kompletní informace na jednom místě

s možností koupit si buď jen ty okruhy, které vás zajímají, nebo za zvýhodněnou cenu kurz celý

Bonusy

v podobě materiálů k vytištění a e-booků zdarma a k tomu všemu ještě slevu do eshopu MontessoriHracky.cz

Inspirativní tipy

na výrobu vlastních pomůcek z dostupných materiálů u vás doma

Příležitost přispět na dobrou věc

poněvadž minimálně 50% výdělku z prodeje kurzů jde na pomoc školkám a školám v rozvojových zemích

Členství v komunitě

vám prostřednictvím soukromé FB skupiny umožní sdílet své zážitky a zkušenosti spolu s dalšími členy kurzy

Zkušenosti

a informace od lektorů s mezinárodním Montessori vzděláním a především také maminek, které své poznatky uplatňují v rodinném životě a zaměstnání

Zeptejte se

našich lektorů, máte-li otázky, na které vám kurz neodpověděl

KDO ZA KURZEM STOJÍ

Lucie Tamášová

Lucie si našla cestu k Montessori díky svým dětem a následnému spuštění eshopu MontessoriHracky.cz v roce 2011. Tématem vzdělávání se zabývala jak v Čechách, tak v Keni a Guineji, kde dodnes organizuje projekty v oblasti vzdělávání v rámci Centra Dialog. Své původní vzdělání má v Diplomacii a mezinárodních vztazích. Protože jí baví online projekty a také organizace workshopů pro rodiče a pedagogy, rozhodla se pro spuštění tohoto online kurzu.

Alice Giles

Alice původně vystudovala anglistiku na Masarykově univerzitě v Brně. Má dvě dcery a k Montessori pedagogice a práci s dětmi se dostala postupně. V roce 2010 nastoupila jako učitelka předškolní třídy do International Montessori School of Prague, kde dodnes pracuje. Montessori vzdělání získala v New Jersey v USA, v Princeton Montessori Centre. Má Montessori diplom AMS. Dále absolvovala mnoho dalších kurzů v oblasti předškolního vzdělávání, včetně studia předškolní a mimoškolní pedagogiky v Mladé Boleslavi.

ŘÍKAJÍ O NÁS

Celý online kurz jsem shlédla s velkým očekáváním a nezklamal mě. O Montessori vzdělávání se zajímám již delší dobu, přesto jsem zde našla zcela nové poznatky a souvislosti. Líbí se mi celková přehlednost kurzu, návaznost témat a praktické využití i pro domácí vzdělávání. Jediné, co bych vytkla, je to, že je spuštěn až nyní :-). Kdybych měla možnost před 3 lety jako nastávající maminka projít si tímto on-line uceleným Montessori kurzem v pohodlí domova, bylo by to pro mě ideální seznámení s Montessori tématikou. Jsem ráda, že tímto kurzem přispíváte na pomoc školám v rozvojových zemích, dává mi to smysl. Děkuji za vaši práci!
Petramaminka dvou holčiček
Za každým vzdělávacím kurzem či výcvikem stoji pilná práce nad sebou, velká úcta k dítěti a touha mu porozumět. Ráda bych touto cestou popřála všem, kdo tento kurz absolvuje, nalézt především cestu k dítěti. Existují různé způsoby, jak představit dítěti didaktický materiál, který obsahuje skrytou pravdu, její konečné pochopení, skutečné prozření však přichází vždy zevnitř. Věřím, že tento kurz bude pro Vás velkou inspiraci v objevování, pozorování a experimentování. Děti k nám většinou promlouvají celým svým tělem. Tak ať je umíme pozorovat, vnášet řád do jejich chaotického světa a podporovat je ve vlastní samostatnosti, vůli a touze objevovat.
SvětlanaAMI Montessori učitelka, zakladatelka MŠ Montessori Children´s House
U nás ve školce se stal kurz velikým pomocníkem a vím, že ve chvíli, kdy budeme rozšiřovat tým, dostane nový člen týmu informace k nezaplacení. Takto komplexní vhled do problematiky pro začátečníka byl do teď jen sen pro každou školku. VELKÉ DÍKY ZA VAŠI PRÁCI!
LucieAMS Montessori diplom, maminka dvou dětí
Já jsem úplně nadšená! Všechno skvěle pohromadě! Jako máma dvou malých dětí jsem ráda za možnost vrácení se ke každému videu kolikrát chci i přeskakování mezi videi, jak zrovna mám chuť. Inspirace navíc mě moc potěšila, protože ráda dělám s dětmi různé aktivity a tady je spoustu super nápadů. Moc děkuji, jsem fakt nadšená!
Veronikamáma na mateřské
Děkuji za úžasný kurz pro rodiče a pedagogy. Naše největší poklady – naše děti se snažíme provést životem se vší láskou a pochopením. V tomto kurzu najdeme spoustu inspirace pro různé typy aktivit, které můžeme využít jak doma, tak i ve školním prostředí. Kurz tedy určitě ocení nejen pedagogové v mateřských a základních školách, ale i rodiče, pro které je spokojenost jejich dětí na prvním místě. Výhodu kurzu vidím hlavně i v možnosti zakoupit jednotlivé okruhy výuky.
Hanaučitelka ZŠ

NAHLÉDNĚTE POD POKLIČKU

ať víte, do čeho jdete :-)

PROČ TO VŠECHNO DĚLÁME

Když se narodily mé děti, snažila jsem se najít informace o výchově, o rozvoji dětí a následně i Montessori pedagogice, kde se dalo. Absolvovala jsem mnoho kurzů, přečetla mnoho knih a nasbírala spoustu cenných informací.

Mé nadšení pro Montessori koncept vedlo k tomu, že jsem v roce 2011 otevřela            e-shop MontessoriHracky.cz. Díky četnému a stále narůstajícímu kontaktu se zákazníky, mezi nimiž jsou stovky rodičů a učitelů, jsem zjistila, že tu vlastně chybí kvalitní a názorný Montessori kurz, který by mohli rodiče studovat z pohodlí domova. Takový, který by poskytoval kompletní informace za velmi dostupnou cenu a zároveň ukázal, že není potřeba kupovat drahé pomůcky, ale často nám postačí jen kreativita a trpělivost.

Z NAŠEHO BLOGU...

Víme, že někdy může být nelehké se ze začátku zorientovat a vybrat tu správnou Montessori pomůcku odpovídající…
Celý článek
Proč jsou rutiny užitečné... Rutiny pomáhají dětem porozumět světu kolem nich. Pro malé děti je vše na…
Celý článek
Rovnováha mezi konzistencí a změnou V Montessori praxi mluvíme často o konzistenci natolik, že se někdy můžeme…
Celý článek